Narwiański Park Narodowy
Zapisz tą atrakcję
Ocena: 0

Narwiański Park Narodowy

kategoria: przyroda » park narodowy autor: Carta Blanca

Narew w Parku Narowodym płynie labiryntem wielu różnych koryt, oddzielonych od siebie masami szuwarów, wśród których gniazdują liczne ptaki wodno-błotne, m.in. błotniak stawowy ? symbol parku. W 2008 r. tutejsze zakola Narwi zostały oznaczone tablicami orientacyjnymi. Umożliwia to samodzielne odkrywanie tajemnic rzeki. Wystarczy w siedzibie parku wypożyczyć kajak, dobrze zapiąć kapok i ruszać na szlak. Można również wybrać się na przejażdżkę pychówką, czyli tradycyjną płaskodenną łodzią, używaną do połowu ryb lub przewożenia siana. Jeśli pogoda i pora roku nie sprzyjają wodnym wycieczkom, warto skorzystać z kilkusetmetrowej ścieżki przyrodniczej ?Kładka wśród bagien?, na której 11 tablic edukacyjnych opisuje najważniejsze zbiorowiska roślinne parku oraz związaną z nimi faunę i florę. Na końcu trasy znajduje się wieża z platformą widokową.
Lil Wayne is ablloutesy disgusting to me! And to think, I actually used to have a crush on him in high school! UGH *barf*I guess I'll jump on the Hangover bandwagon and go see it. (użytkownik niezalogowany) 2016-04-27 04:34:33

Lil Wayne is ablloutesy disgusting to me! And to think, I actually used to have a crush on him in high school! UGH *barf*I guess I'll jump on the Hangover bandwagon and go see it.